گروه شبکه سبز

گروه شبکه سبز متشکل از متخصصان و هنرمندان در زمینه های نرم افزار ، فناوری اطلاعات و آثار چندرسانه ای است. این مجموعه در زمینه های گوناگونی از جمله برنامه نویسی تحت ویندوز ، وب ، موبایل (اندروید) ، طراحی سایت ، گرافیک ، فیلم ، تیز تبلیغاتی ، متحرک سازی ، جلوه های ویژه ، مدل سازی ، تور مجازی ، کاتالوگ دیجیتال ، بازی سازی ، آموزش و خدمات نرم افزاری فعالیت می کند . این طیف گسترده از خدمات گروه شبکه سبز ، باعث شده تا مدیران و صاحبان مشاغل ، نیازهای نرم افزاری ، تبلیغاتی و محتوای دیجیتالی مورد نیاز خود را به صورت کامل از این مجموعه بخواهند.

جلوه های ویژه ( Visual Effects یا VFX )

 

این سبک جلوه های ویژه به کمک کامپیوتر ها خلق میشود که بعضا به آن جلوه های ویژه کامپیوتری نیز می گویند . یکی از فاکتورهای تعیین کننده در میزان دیده شدن و فروش فیلم ها ، آثار تلویزیونی و کلیپ ها میزان و کیفیت جلوه های ویژه هایی است که به کار گرفته اند .

پروسه های انجام شده برای خلق یک صحنه با استفاده از جلوه های ویژه بسته به نوع و کیفیت صحنه بسیار متفاوت است . در جلوه های ویژه بصری ، پروسه هایی نظیر ، ساخت افکت ها ، Match Move ، Composite ، مدل سازی و انیمیشن وجود دارد که هریک دارای چندین بخش زیر مجموعه است .

این پروسه ها نیازمند دانش و افراد متخصص است .

گروه شبکه سبز با گزینش و انتخاب نیروهای زبده در تخصص های مرتبط ، ضمن شناخت و داشتن تخصص لازم در امور زیر آماده ارائه خدمات می باشد .


 

گوشه ای از جلوه های ویژه کار شده برای مستند خون زمین را در ویدیو زیر مشاهده کنید .

گروه هنری شبکه سبز

مشاوره ، طراحی و ساخت جلوه های ویژه سینمایی ، تلویزیونی ، تیزری و کلیپی .

هم اکنون با ما تماس بگیرید