گروه شبکه سبز

گروه شبکه سبز متشکل از متخصصان و هنرمندان در زمینه های نرم افزار ، فناوری اطلاعات و آثار چندرسانه ای است. این مجموعه در زمینه های گوناگونی از جمله برنامه نویسی تحت ویندوز ، وب ، موبایل (اندروید) ، طراحی سایت ، گرافیک ، فیلم ، تیز تبلیغاتی ، متحرک سازی ، جلوه های ویژه ، مدل سازی ، تور مجازی ، کاتالوگ دیجیتال ، بازی سازی ، آموزش و خدمات نرم افزاری فعالیت می کند . این طیف گسترده از خدمات گروه شبکه سبز ، باعث شده تا مدیران و صاحبان مشاغل ، نیازهای نرم افزاری ، تبلیغاتی و محتوای دیجیتالی مورد نیاز خود را به صورت کامل از این مجموعه بخواهند.

خدمات گروه شبکه سبز شامل ساخت فیلم به صورت کامل یا انجام بخش های مختلف از قبیل فیلم نامه ، کارگردانی ، تصویر برداری ، تدوین و صدا گزاری ، جلوه های ویژه و اصلاح رنگ می باشد .

فیلم کوتاه

این نوع فیلم معمولا تصویری از موقعیتی خاص یا بیان لحظاتی از واقعیت است. در این نوع فیلم غیرمنتظره بودن و نوآوری تصویری و دیدگاه های تازه از اهمیت به سزایی برخوردار است . اهداف فیلم کوتاه محدود است و معمولا یک هدف خاص را پی میگیرد . این نوع فیلم همانطور که از اسمش پیداست باید در مدت زمان چند ثانیه تا پانزده دقیقه خاتمه یابد .
در چند سال اخیر و بخاطر تنوع بسیاری که در اشکال ارایه رسانه ایجاد شده نظیر سایت های اشتراک ویدیو و شبکه های اجتماعی و اینکه یکی از اولویت های دیده شدن در این بسترها مختصر و مفید بودن است ، بگونه ای باعث رشد تولید فیلم های کوتاه با اهداف گوناگون شده است .

 

مستند

به لحاظ ماهیت مستندی که دارند و اینکه باید تا حد امکان از تحریف در واقعیت به دور باشد عنصر تعیین کننده نهایی موضوع و شیوه روایت است .
ساخت این نوع فیلم ها مستلزم تحقیق و پژوهش فراوان و اشراف کامل به موضوع ( سوژه ) فیلم است ، شیوه روایت مستند یکی از سرنوشت ساز ترین بخش های ساخت یک مستند است ، در همین مرحله است که تفاوت یک کارگردان مستند ساز با دیگران مشخص می شود . سبک های رایج مستند عبارتند از مستند طبیعت و حیات وحش ، مستند شخصیتی ، مستند گزارشی ، مستند داستانی ، مستند اجتماعی و ....

 برخی از فعالیتهای گروه شبکه سبز مرتبط با حوزه فیلم

کارگردانی : بیش از ۸۰ برنامه تلویزیونی و مستند ،

تصویر برداری : بیش از ۱۰۰ برنامه تلویزیونی

تدوین : بیش از ۱۱۰۰ برنامه تلویزیونی و مستند با عناوین برگزیدگان صنعت - آب و آینه - گیاهان شفابخش - تلاش سبز - عطر ابادی ، پلاک ۵۷ ، نوبرانه و ...

مجموعه های آموزشی هنر گل آرایی

فيلم کوتاه سوژه

فیلم کوتاه انیمیشنی صعود

فیلم کوتاه انیمیشنی نیرنگ

جلوه های ویژه بصری و موشن گرافیک مستند خون زمین

بخشی از افتخارات مدیر گروه هنری شبکه سبز
  • رتبه اول کشوری بهترین کارگردانی مستند گزارشی صدا و سیما سال ۸۶
  • رتبه اول کشوری بهترین تصویر برداری صدا و سیما سال ۸۶
  • رتبه اول کشوری بهترین تدوین صدا و سیما سال ۸۴
  • حظور در اولین دوره جشنواره فیلم ۱۰۰
  • قدردانی سینمای جوانان بخاطر فیلم کوتاه سوژه و اکران در جشنواره فیلم فجر
گروه هنری شبکه سبز

مشاوره ، طراحی و ساخت انواع قالب های فیلم با بهترین کیفیت

هم اکنون با ما تماس بگیرید