گروه شبکه سبز

گروه شبکه سبز متشکل از متخصصان و هنرمندان در زمینه های نرم افزار ، فناوری اطلاعات و آثار چندرسانه ای است. این مجموعه در زمینه های گوناگونی از جمله برنامه نویسی تحت ویندوز ، وب ، موبایل (اندروید) ، طراحی سایت ، گرافیک ، فیلم ، تیز تبلیغاتی ، متحرک سازی ، جلوه های ویژه ، مدل سازی ، تور مجازی ، کاتالوگ دیجیتال ، بازی سازی ، آموزش و خدمات نرم افزاری فعالیت می کند . این طیف گسترده از خدمات گروه شبکه سبز ، باعث شده تا مدیران و صاحبان مشاغل ، نیازهای نرم افزاری ، تبلیغاتی و محتوای دیجیتالی مورد نیاز خود را به صورت کامل از این مجموعه بخواهند.

slider-blue-back

خدمات

گروه مهندسی شبکه سبز

برنامه نویسی

برنامه نویسی تحت ویندوز - موبایل و وب

چندرسانه ای

فیلم ، تیزر ، جلوه های ویژه ، مدل سازی ، تور مجازی

طراحی سایت

ثبت دامنه و هاست ، طراحی ، بهینه سازی و پشتیبانی سایت

گرافیک

طراحی لوگو ، اوراق اداری ، بنر

آموزش

آموزش دروس و فنون کامپیوتر

bg-green

طراحی سایت

پشتیبانی یکساله

کاملا واکنشگرا

بهره بردن از HTML5 و CSS3

slider-banafsh-back

فیلم

تیزر تبلیغاتی

انیمیشن

جلوه های ویژه

مدل سازی

موشن گرافیک

تور مجازی

کاتالوگ دیجیتال

بازی سازی

از ایده تا نمایش در کنار شما هستیم

bg-grey

برگزاری کلاس های آموزشی

دروس مربوط به کامپیوتر

تلفن تماس
۰۵۱۳-۸۹۳۵۳۷۵

bg-orange1

فروشگاه شبکه سبز

در خدمت شماست

طعم متفاوتی از خرید اینترنتی

کمترین هزینه ، بیشترین کارآیی

پشتیبانی از تمامی محصولات

از محصولات ما دیدن کنید

چند رسانه ای

زندگی انسان  قرن ۲۱ ، احاطه شده بوسیله رسانه های مختلف است . تلویزیون ، اینترنت ، شبکه های اجتماهی ، روزنامه ، مجله ، رادیو ، کامپیوتر و و امثال آن . رسانه ها جدا از شکل و ظاهرشان تاثیر بسیاری در انتخاب های افراد دارند ، تولید هر گونه ای از غالب های رسانه ای ، نیاز به تخصص و آگاهی های زیادی دارد و هیچ گاه نباید از این پیش نیاز به سادگی گذر کرد .این گروه با گردآوری نیروهای متخصص در عرصه هنر سعی بر آن دارد تا با کوتاه کردن فاصله سفارش دهنده و تیم اجرایی گامی در افزایش رضایتمندی طرفین بردارد .

 

برخی از خدمات گروه هنری شبکه سبز

 

 

فیلم-فیلمسازی-چندرسانه-ای

 

 فیلم

فیلم کوتاه / این نوع فیلم معمولا تصویری از موقعیتی خاص یا بیان لحظاتی از واقعیت است. در این نوع فیلم غیرمنتظره بودن و نوآوری تصویری و دیدگاه های تازه از اهمیت به سزایی برخوردار است . . این نوع فیلم همانطور که از اسمش پیداست باید در مدت زمان چند ثانیه تا پانزده دقیقه خاتمه یابد .
مستند / ساخت این نوع فیلم ها مستلزم تحقیق و پژوهش فراوان و اشراف کامل به موضوع ( سوژه ) فیلم است ، شیوه روایت مستند یکی از سرنوشت ساز ترین بخش های ساخت یک مستند است ، در همین مرحله است که تفاوت یک کارگردان مستند ساز با دیگران مشخص می شود . سبک های رایج مستند عبارتند از مستند طبیعت و حیات وحش ، مستند شخصیتی ، مستند گزارشی ، مستند داستانی ، مستند اجتماعی و ....

اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

ساخت-کلیپ-ویدئو-چند-رسانه-ای

 

کلیپ

کلیپ لغتی است عام و عموما به هر شکلی از فیلم که در مدت زمان محدود روایت شود گفته میشود .در هنگام ساخت کلیپ باید آگاهی و اشراف کاملی نسبت به گروه هدف یا مخاطبان کلیپ داشت این نکته مهم کلید موفقیت هر نوع از انواع کلیپ است و بر اساس آن است که شیوه ساخت و روایت انتخاب میشود  .

این گروه تمرکز خود را بیشتر برروی ساخت کلیپ هایی از جنس نماهنگ ، کلیپ های آموزشی ، ترویجی ، کلیپ های معرفی ، و کلیپ های همایشی ، آنونس و میان برنامه قرار داده است .

اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

 

جلوه-های-ویژه-چندرسانه-ای

جلوه های ویژه رایانه ای

امروزه دیگر استفاده از جلوه های ویژه بصری مختص به فیلم های پر هزینه و سینما نیست و حتی پای آن تا گوشی های هوشمند امروزی باز گشته تا هر فردی حتی بدون داشتن تخصص بتواند بگونه ای حس تلفیق واقعیت و جلوه های ویژه بصری را لمس کند .

جلوه های ویژه بصری دنیای بی مرزی را برای عینیت بخشیدن به تخیل و ایده ها باز می کند ، جلوه های ویژه رایانه ای از انواع ساده شروع و به جلوه های ویژه سنگین و پیچیده ختم میشود برای داشتن بهترین نتیجه در پروژه هایی که بخشی از آن دارای جلوه بصری است حتما باید از یک کارشناس جلوه های ویژه بهره گرفت در غیر این صورت پروژه لطمه جدی خواهد دید .

 اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

 ساخت-تیزر-تبلیغاتی-چندرسانه-ای

 

 تیزر ( آگهی تبلیغاتی )

یکی از حساس ترین و موثرترین محتوا های رسانه ایست بعلت تاثیر مستقیم در آینده کسب کار ، هزینه بر بودن ساخت و در معرض دید قرار دادن آن و استفاده از بهترین عوامل اجرایی برای تهیه و تولید تیزر است .

ویژگی های اصلی یک تیزر ایده ال : تا حد امکان کوتاه بودن ، جذابیت ، تحریک کنندگی و خلاقیت در ساخت است .

اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

مدل-سازی-چند-رسانه-ای-انیمیشن

 

 مدلسازی

زمانی با شنیدن کلمه مدل سازی فقط بُعد دادن به طراحی های دوبعدی در ذهن نقش می بست از قبیل ماکت های سه بعدی ساختمان ، اشیا و کارکتر های انیمیشن .  اما حیطه و مصارف مدل سازی در حال گسترش است از ساخت مدل های سفارشی هنری و صنعتی گرفته برای مصارف خاص مانند چاپ با چاپگر سه بعدی تا چیدمان و دکوراسیون داخلی منازل تا با توجه به فضاهای موجود و اطمینان از چیدمان نهایی و حتی جنس و رنگ اقدام به خرید و ساخت شود .

اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

 متحرک-سازی-انیمیشن-چندرسانه-ای

 

پویا نمایی ( انیمیشن )

مهم ترین مزیت پویا نمایی جذابیت بصری آن است که براحتی می تواند توجه مخاطب را به موضوع جلب کند ، از دیگر مزیت های انیمیشن پرداخت به موضوعاتی است که امکان ساخت آن در دنیای واقعی وجود ندارد و یا نیازمند هزینه فراوان است و به عبارت دیگر انیمیشن این امکان را در اختیار قرار می دهد تا داستان ها ، تصورات و تخیل را به تصاویر قابل لمس برای همگان تبدیل نمود .

قالب های ارائه انیمیشن سه بعدی ، دو بعدی ، استاپ موشن و موشن گرافیک می باشد .

اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

بازی-سازی-برنامه-نویسی

 

 

بازی سازی

به جرات میتوان گفت این روزها بازی های رایانه ای یکی از پرچم داران بخش های رسانه ای هستند و استفاده صحیح از این پتانسیل میتواند ابزاری قوی برای فعالیت های آموزشی ، ترویجی و فرهنگی باشد و همچنین با توجه به فراگیر بودن استفاده از بازی ها تامین کننده سود سازندگان نیز می تواند باشد . انواع رایج ساخت بازی در ایران به ترتیب بازی های اندرویدی ، رایانه ای و بازی های سیستم عامل IOS میباشد . آنچه که باعث موفقیت یک بازی میشود ایده اصلی  و گیم پلی آن است .

اطلاعات بیشتر

 

 

 

 

 

 

 

تور-مجازی-360درجه

 تورمجازی

این روز ها سر زدن به مکانهای مختلف و یا چرخ زدن در فضا هایی که هنوز وجود عینی ندارند در هر مکانی امکان پذیر شده ، خاصیت اصلی تور مجازی نیز این است که امکان بررسی و حس بودن در محیط را به بیننده القا می کند در نوع پیش رفته تور مجازی  و با کمک عینک های مخصوص شما حتی میتوانیید حظوری بسیار واقعی را در فضاهای مجازی تجربه کنید .

اطلاعات بیشتر

مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند!

نیاز به مشاوره دارید؟

هم اکنون تماس بگیرید