گروه شبکه سبز

گروه شبکه سبز متشکل از متخصصان و هنرمندان در زمینه های نرم افزار ، فناوری اطلاعات و آثار چندرسانه ای است. این مجموعه در زمینه های گوناگونی از جمله برنامه نویسی تحت ویندوز ، وب ، موبایل (اندروید) ، طراحی سایت ، گرافیک ، فیلم ، تیز تبلیغاتی ، متحرک سازی ، جلوه های ویژه ، مدل سازی ، تور مجازی ، کاتالوگ دیجیتال ، بازی سازی ، آموزش و خدمات نرم افزاری فعالیت می کند . این طیف گسترده از خدمات گروه شبکه سبز ، باعث شده تا مدیران و صاحبان مشاغل ، نیازهای نرم افزاری ، تبلیغاتی و محتوای دیجیتالی مورد نیاز خود را به صورت کامل از این مجموعه بخواهند.

fw-1

طراحی گرافیک

 انجام سفارشات طراحی شما 

fw-1

طراحی اوراق اداری

آیا برای کسب و کار خود نیاز به طراحی دارید؟

fw-1

طراحی لوگو ، سربرگ ، فولدر- لیبل - کاور-کاتالوگ و...

طراحی-اوراق-اداری-سربرگ

طراحی لوگو و اوراق اداری

اولین و مهمترین عامل در موفقیت ساز شدن برند و محصولات شما ، نماد تجاری شما می باشد. مردم شما و کسب و کارتان را با آرم شما به یاد خواهند داشت پس باید به این امر توجه بالایی را معطوف کنید. اگر در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود هستید بهترین زمان برای طراحی لوگو می باشد زیرا بعضی از افراد به داشتن نام تجاری استاندارد و شکیل در ابتدای کار اهمیت نمی دهند و بعد از رونق یافتن کارشان قصد به تخصیص لوگوی حرفه ای برای کسب و کار خود می کنند که این کار باعث ضربه زدن به کارشان می شود چرا که مردم آنها را با همان لوگوی قبلی هر چند ضعیف می شناسند و حالا که در نظر دارند لوگوی جدیدی در خور کیفیت و کارشان درست کنند ، مدت زمانی طول خواهید کشید تا مشتریان و مردم به آرم جدید و اینکه این لوگو مربوط به همان شرکت می باشد عادت کنند. گروه طراحی شبکه سبز ، آماده انجام سفارشات طراحی آرم و لوگوی شما می باشد . برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

 

 

طراحی-بروشور-کاتالوگ

 

 

 طراحی کاتالوگ و بروشور

اگر قصد دارید برای کسب و کار خود بروشور و کاتالوگ های تبلیغاتی درست کنید ، گروه مهندسی شبکه سبز بهترین انتخاب شماست . با سالها تجربه در زمینه طراحی و داشتن تیمی متخصص از طراحان و گرافیست ها ، این تضمین را به شما می دهد که تبلیغات شما در بالاترین سطح کیفی تولید خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با تعرفه های طراحی با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

 

 

طراحی-قالب-سایت-psd

 

 

 طراحی قالب لایه باز

تم ها یا قالب های سایت ، رابط کاربری سایت ها می باشند و جلوه های بصری به کار رفته ، گرافیک ظاهری سایت ، محل قرارگرفتن آیتم ها در سایت ، همه و همه باعث می شوند تا وبسایت ها علاوه بر زیبایی ، کاربرپسند نیز باشند به طوری که بخش های مورد نیاز کاربر به راحتی در دسترس وی قرار بگیرد که این امر تا حد زیادی به طراحی پوسته اولیه و ظاهری سایت برمیگردد . اگر احتیاج به طراحی قالب با فرمت PSD دارید ، گروه مهندسی شبکه سبز آماده انجام سفارشات شما می باشد. با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

 

طراحی تخصص ماست

برای اطلاع از تعرفه ها و برخورداری از مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

هم اکنون تماس بگیرید