گروه شبکه سبز

گروه شبکه سبز متشکل از متخصصان و هنرمندان در زمینه های نرم افزار ، فناوری اطلاعات و آثار چندرسانه ای است. این مجموعه در زمینه های گوناگونی از جمله برنامه نویسی تحت ویندوز ، وب ، موبایل (اندروید) ، طراحی سایت ، گرافیک ، فیلم ، تیز تبلیغاتی ، متحرک سازی ، جلوه های ویژه ، مدل سازی ، تور مجازی ، کاتالوگ دیجیتال ، بازی سازی ، آموزش و خدمات نرم افزاری فعالیت می کند . این طیف گسترده از خدمات گروه شبکه سبز ، باعث شده تا مدیران و صاحبان مشاغل ، نیازهای نرم افزاری ، تبلیغاتی و محتوای دیجیتالی مورد نیاز خود را به صورت کامل از این مجموعه بخواهند.

bg-sl-ed

فراگیری تخصص های کامپیوتری

برگزاری کلاس های آموزشی

fw-1

حرفه ای آموزش ببینید

و در کوتاهترین زمان ، آماده بازار کار شوید

fw-1

برنامه نویس شوید

طراح گرافیک شوید

طراح وب شوید

تلفن تماس : ۰۵۱۳۸۹۳۵۳۷۵

 

 

آموزش-برنامه-نویسی-موبایل

 

آموزش برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی موبایل برای سیستم عامل های اندروید و IOS ، یکی از کاربردی ترین تخصص های نرم افزاری می باشد که امروزه در دنیا از جایگاه بسیار ارزشمندی برخوردار است . اگر دوست دارید تا شما هم تبدیل به توسعه دهندگان این پلت فرم ها باشید ، با ما در تماس باشید تا با جزئیات آموزشی و تعرفه ما آشنا شوید.

 

 

 

 

آموزش-برنامه-نویسی-سی-شارپ

 

آموزش برنامه نویسی سی شارپ

با بیش از ۱۵ سال سابقه تدریس زبان های سی پلاس پلاس و سی شارپ ، گروه آموزش شبکه سبز در بخش برنامه نویسی با برگزاری کلاس های تدریس خصوصی ،  دوست داران و هنرجویانی که تمایل به یادگیری این زبان برنامه نویسی را دارند کمک خواهد کرد تا با آموزش های تخصصی آماده فراگیری و بازکار مربوط به آن شوند. با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

آموزش-فتوشاپ

 

 

آموزش فتوشاپ

فتوشاپ یکی از پرکاربردترین نرم افزار های ویرایش تصویر در جهان می باشد . گروه مهندسی شبکه سبز با برگزاری کلاس های آموزش تخصصی فتوشاپ ، در کوتاهترین زمان ممکن شما را با چگونگی کار با این نرم افزار ، ترفند ها و رمز و رموز طراحی آشنا خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

 

آموزش-طراحی-سایت

 

آموزش طراحی سایت

برگزاری کلاس های تخصصی طراحی سایت ، شامل آموزش HTML ، Javascript و همچنین آموزش مقذماتی Photoshop و زبان های سمت سرور PHP و Asp.net در دو دوره طراحی سایت مقدماتی و پیشرفته. برای اطلاعات بیشتر از جزئیات آموزشی و زمان برگزاری کلاس ها با ما در تماس باشید.

 

 

 

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

گروه آموزش شبکه سبز

تلفن تماس : ۰۵۱۳۸۹۳۵۳۷۵